יפן – Japan

ארץ השמש העולה נתפסת בתקופה האחרונה כיעד אפנתי ואף שווה לכל כיס. יפן, ארכיפלג של כ 6,850 איים עם ארבעה ראשיים, הוקיאדו, הונשו (המוגדר כיבשת), שיקוקו וקיושו, מתאימה לטיול לכל אורך השנה, כל עונה והייחוד שלה.

כשאומרים ומזכירים יפן, מיד עולה התמונה של צלחת סושי, מתאבקי סומו, ספורטאי ג'ודו וקראטה, גיישות ורובוטיקה. יפן היא גם אומנות האוריגמי, אומנויות הבמה כקבוקי ובונרקו, טקס תה, אדריכלות מודרנית מול מסורת, גנים יפנים ובונסאי, קימונו ואנימציה.

יפן היא מגוון נופים מרהיבים וקסומים כהר פוג'י, כפרי "האלפים היפנים" ומרכז הונשו, הר קויה ואיי הדרום. יפן היא שילוב מסורת ומודרניות שניתן למצוא בעריה השונות מטוקיו ועד קיוטו, מנגויה ועד אוסקה מניקו ועד קובה.

טוקיו

טוקיו הבירה ושער הכניסה למדינה היא מטרופולין שגדל ומתפתח במהירות. עיר שנמצא בה מהמורשת והמסורת של מקדשי הבודהיזם והשינטו ועד המודרניות ההייטקית והטכנולוגיה המהירה.

תרבות נערות המנגה הצעירות והצעקניות מול אנשי העסקים החנוטים בחליפות. שוק הדגים צוקיג'י, טקס תה מסורתי עם לבישת קימונו, מסיבת סושי והכנת מתוקים יפנים, קליגרפיה ואוריגמי, סיורים רגליים בשכונות גינזה, שיבויה, שינג'וקו ואודאיבה, טיולי יום לניקו, יוקוהמה ואתריה היסטוריים של העיר לצד חיי לילה סוערים הם רק חלק ממה שניתן לעשות בטוקיו התוססת.

קיוטו

קיוטו, העיר שהייתה הבירה הקיסרית של יפן מעל אלף שנה ואחת מהערים השמורות במדינה, עדיין שומרת על קסם העולם הישן. המסורת שלובה בתרבותה מודרנית ולא בכדי מדברים על האופי שלה במלים מודרניזם מסורתי.

מספר לא מבוטל של מבנים, מקדשים (1500 בודהיסטים ו 200 שינטו) וגנים יפנים מרהיבים (כ 60 במספר) נמצאים ברשימות המבקרים בעיר, לצדם רובע הגיישות, בתי המאשיה, רוח הבושידו, מבשלת סאקה ושייט בסירה יפנית מסורתית, מופע סמוראי, כפר הנייר היפני ועד יציאה אל נארה, אוסקה, קובה והר קויה, כל אלה ועוד משלימים את הביקור המיוחד בקיוטו וסביבתה.

האלפים היפנים

האלפים היפנים, ששמם ניתן להם ע"י התייר האנגלי ווסטון, הם שרשרת רכסי הרים בגובה 3000 מטר ויותר הנמתחת לרוחב האי הונשו. מיוערים בצפיפות ובהם שמורות טבע, עיירות וכפרים המשמרים את המסורת. האזור המיוער משך אליו את טובי נגרי ומגלפי העץ ובמרכזו טאקאיאמה המפורסמת באומנות העץ ובמבשלות הסאקה.

בכפרים סביב דוגמת שיראקאווה-גו תוכלו לראות את בתי הגאשו זוקורי ("ידיים משולבות בתפילה") המיוחדים בגגותיהם המשופעים והעיירה קאנאזאווה שהייתה מרכז פיאודלי. כדאי לא לפספס את טירת מטסומוטו. חלק מהחוויה במקום היא לינה באווירה כפרית ויפנית מסורתית.


לתכנון טיולכם ביפן במסלולים מגוונים ומיוחדים

ביקור ביפן לא יהיה שלם ללא הר פוג'י, הגבוה בהרי יפן, מקודש ליפנים ומונצח באינסוף סצנות ציוריות. בקרבתו העיירה האקונה, אשר לשפת אגם אשי, שהינו לוע הר געש. אזור של מעיינות חמים, בוץ רותח וקיטור. וכמובן נסיעה ברכבות המהירות הן חלק בלתי נפרד מהטיול.

אם אתם חובבי אומנות יפנית, מעוניינים להתנסות בבישול והכנת אוכל יפני, מומחי אומנות לחימה או אנימציה יפנית לסוגיהן, אוהבי טבע והיסטוריה אז נוכל לשלב זאת בטיולכם ביפן. אנו כאן נתפור את הטיול המתאים לכם ביחד עם הקשרים, הניסיון והידע העומד לרשותנו.

סאיונארה ניפון.

צרו קשר דרך הטופס ונשמח לעמוד לרשותכם ולתכנן עבורכם את הטיול בארץ השמש העולה

 

   
  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.