אברי זיו – אלבז

אילי ויעקב לויאן
18 ביולי 2016

אני בן 53 והצטרף אליי עוד חבר בן 62 שהחלטנו לצאת לווייטנאם. שנינו בעלי עסקים, נשואים וקצרים בזמן. עד הפניה ליניר ארגנו טיולים לבד או באמצעות חבר. לווייטנאם חששנו ללכת לבד ללא ליווי מקצועי ויצרתי קשר אם יניר באמצעות האינטרנט. טיול מאורגן לא מתאים לי. ואז קיבלתי את ההצעה לערוך טיול "מאורגן פרטי".

יניר, לאחר שניהל איתי שיחה ממושכת ויסודית ולאחר שהגדרנו את ההעדפות שלי, יניר ארגן לי בהתאם כל הנדרש: טיסות, מסלול, מדריכים, ארוחות, כניסות לאתרים, הפלגות, רכבות, טיסות פנימיות וגם… המליץ לנו להמשיך לקמבודיה.
בחיי לא עברתי חוויה תיירותית כזו. מקצועיות שבה הכל תקתק כמו שעון שוויצרי. בווייטנאם וקמבודיה קיבלנו הדרכה מדוברי אנגלית רהוטה שליוו אותנו בכל צעד ושעל. היה מדהים. ממליץ בחום. והכל במחירים סבירים למי שיודע גם להעריך שירות טוב, יעיל מקצועי ואמין. אני אישית כבר חושב על הטיול הרביעי עם יניר.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.